חיפוש כלי רכב

מחפשים רכב? יש לנו את זה!

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר
לרכישת רכב, השאירו פרטיכם. אנו נחזור אליכם תוך 48 שעות עבודה

   
   
   
 

יונדאי אקסנט Avis

יונדאי אקסנט יונדאי אקסנט יונדאי אקסנט
יונדאי אקסנט היא מכונית משפחתית מוכרת ופרקטית מאוד. עוד לפני הדגמים החדשים שיונדאי הביאה, היא הייתה אחת המכוניות הבולטות על הכביש.
מדובר במכונית בסיסית אך שימושית שמתאימה לכל מי שלא מחפש להתחרות בשאר הנהגים והמכוניות על הכביש.
בתוך הרכב יש מרווח ל 5 אנשים, ויש גם תא מטען גדול בהשוואה למשפחתיות אחרות.
מנוע בנזין 1.6 ליטר עם 112 כ"ס נותן ליונדאי אקסנט ביצועים זריזים למדי. נוחות הנסיעה של הדגם הזה היא טובה, גם על כבישים חלקים ובינעירוניים. צריכת הדלק של מנוע זה היא מצוינת יחסית לגודלו, והיא עומדת על כ 1 ליטר ל 18 קילומטר בנסיעה בינעירונית.
האקסנט הוא דגם אמין מאוד, והוא מגיע עם איכות חומרים ואיכות הרכבה טובה. כמו העיצוב החיצוני שלה, גם המראה הפנימי פשוט ובסיסי, ועל כן נוח מאוד לנהג לתפעל את הרכב בעת הנסיעה, בלי לנסות להתמצא בין שלל הכפתורים והאופציות, כמו אלה שיש ברכבים אחרים.
בסך הכל מדובר ברכב בקטגוריית המשפחתיות שעונה על כל הצרכים הבסיסיים של הנהג. הנסיעה ברכב נוחה, צריכת הדלק טובה ויש מרחב גדול למדי גם בתא הנוסעים וגם בתא המטען.

רכישת יונדאי אקסנט מאוויס

בין שלל הרכבים בצי של AVIS, תוכלו למצוא גם את הדגם הזה של יונדאי. תוכלו לרכוש אותה בראש שקט, משום שאצלנו כל רכב שעומד למכירה עובר תהליך הכנה מחמיר, אתם מקבלים מאתנו היסטוריית טיפולים של הרכב, אחריות עד שנתיים והתחייבות לטרייד-אין עתידי.
מכיוון שמדובר ברכישה גדולה, יש לנו מגוון אפשרויות מימון של עד 80% משווי הרכב הנרכש, לתקופה של עד 100 חודשים, כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מהיתרונות של יונדאי אקסנט בלי להרגיש דחק כלכלי עם כל החזר חודשי.
יצרן דגם שנה כלי רכב במבצע קילומטר תמונה פתח
יונדאי אקסנט 2011 83,901
פרטים נוספים על יונדאי אקסנט
יונדאי אקסנט 2011 109,921
פרטים נוספים על יונדאי אקסנט
יונדאי אקסנט 2011 100,864
פרטים נוספים על יונדאי אקסנט
יונדאי אקסנט 2011 104,088
פרטים נוספים על יונדאי אקסנט
יונדאי אקסנט 2011 115,862
פרטים נוספים על יונדאי אקסנט
יונדאי אקסנט 2011 131,602
פרטים נוספים על יונדאי אקסנט
 1